• 123
  • image 0
  • image 1
  • 123
  • image 0
  • image 1

B18 LADY (Damskie)

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

600.00 480.00 PLN
Jesteśmy dumni mogąc zaoferować model B18 Lady, posiadający wytłoczone kwiaty oryginalnie zaprojektowane w 1905 roku. W 1898 John Boultbee Brooks opatentował proces wytłaczania skórzanych siodeł. Na początku 1900 roku Brooks posiadał pełen zakres bogato zdobionych produktów dla pań. B18 Lady jest pierwszym przykładem oryginalnego wzornictwa i zarazem prawdziwie kolekcjonerskim przedmiotem, posiadającym sprężyny w kształcie pętli - połączone z szynami siodła.

Siodła tej marki to prawdziwe dzieła sztuki. Sposób produkcji i materiały zawsze stoją na najwyższym możliwym poziomie. Wszystkie siodła i akcesoria wykonywane są ręcznie zawsze przy zastosowaniu skóry 1 klasy. Produkty marki Brooks charakteryzują się wyjątkową trwałością i klasycznym designem. Niektóre modele nie zmieniły się od 1927r! Tradycja i jakość to główne myśli przewodnie angielskiej manufaktury która od prawie 150 lat produkuje siodła najwyższej klasy.

Cechą charakterystyczną dla wszystkich siodeł marki Brooks jest właściwość dostosowywania się siodła do indywidualnych anatomicznych kształtów tylko jednego użytkownika. Siodła przez pierwsze 3-6 miesięcy (w zależności od intensywności użytkowania) powoli dostosowują się tylko do jednego użytkownika i tylko ta jedna osoba będzie wygodnie na nim jeździła. Taka właściwość to niesamowita zaleta bo kupując siodło marki Brooks kupujemy siodło robione "na miarę".

Podobne produkty